Firma

KONSMETAL jest liderem polskiego rynku mechanicznych zabezpieczeń mienia oraz cenionym producentem sejfów, multisejfów, kas pancernych, szaf metalowych, szaf na dokumenty oraz wrzutni nocnych i skarbców w Europie. Firma powstała w 1991 roku. Wyróżnia się na tle branży długoletnim doświadczeniem, dbałością o wysoką jakość i innowacyjność produktów oraz ich nowoczesnym designem. Głównymi odbiorcami Firmy są głownie: instytucje publiczne, banki i inne instytucje finansowe, wielkie przedsiębiorstwa handlowe i usługowe, jak również przedsiębiorstwa prywatne i klienci indywidualni.

Produkty KONSMETAL znajdują się m.in. w Kancelarii Prezydenta RP, Senacie RP oraz na europejskich dworach monarszych. KONSMETAL posiada rozległą sieć dystrybucji krajowej oraz prężnie rozwija działalność eksportową.

Marka KONSMETAL jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej stabilną pozycję na rynku mechanicznych zabezpieczeń mienia.

 

Wartości Firmy, które pomagają nam odnieść sukces:

 

BEZPIECZEŃSTWO

  • Jesteśmy wierni hasłu: „Jakość, Bezpieczeństwo, Zaufanie”
  • Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania norm europejskich. Posiadają również certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie i innych prestiżowych zagranicznych instytucji certyfikujących, m.in. Certyfikat ISO 9001:2008, Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej (wyróżnik w Systemie Kodyfikacyjnym NATO – NCS).
  • KONSMETAL jest członkiem prestiżowego Europejskiego Stowarzyszenia Systemów Bezpieczeństwa ESSA.
  • W trosce o bezpieczeństwo i zaufanie naszych Klientów stworzyliśmy rozwiązania techniczne, które niejednokrotnie przekraczają wymagania poszczególnych norm europejskich.
  • Wszystkie produkty marki KONSMETAL produkowane są we własnej fabryce w Nidzicy, która jest najnowocześniejszym tego typu obiektem w swojej branży w Polsce. Najwyższą jakość, precyzję i trwałość wyrobów gwarantuje zaawansowany technologicznie park maszynowy.

INNOWACYJNOŚĆ

  • Oferujemy – obok standardowych rozwiązań – produkty o zaawansowanej i nowoczesnej technologii, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują wartość dodaną w postaci oszczędności lub dodatkowych przychodów.
  • Firma nieustannie prowadzi działalność badawczą poprzez własny Dział Badań i Rozwoju, złożony z najlepszych specjalistów z branży: konstruktorów, elektroników i chemików.

DESIGN

  • Nowoczesny wygląd produktów KONSMETAL przyciąga uwagę zwiedzających na takich międzynarodowych imprezach targowych, jak: SECUREX (Polska) Security Essen (Niemcy), Bezpeka (Ukraina), Practical World (Niemcy), Expoprotection (Francja).